Jarní příměstské táboryPrázdniny v Techmanii
Příměstské tábory v Techmanii Ve dnech 25. 2. – 1. 3. opět pořádáme originální příměstské tábory pro děti ve věku 7 – 13 let. Těm se každý den mezi 8:00 a 16:00 budou věnovat naši „zábavní vzdělanci“, kteří se s nimi vypraví na výpravu za poznáním do fantazijního Středozemí, mystické krajiny, kde se to hemží elfy, trpaslíky a dalšími mytickými bytostmi.

Více zde
Příměstské tábory v Techmanii

Ve dnech 25. 2. – 1. 3. opět pořádáme originální příměstské tábory pro děti ve věku 7 – 13 let.

Dětem se každý den mezi 8:00 a 16:00 budou věnovat naši edutaineři, tedy „zábavní vzdělanci“ či „vzdělaní baviči“, kteří se s nimi vypraví do fantazijního Středozemí, mystické krajiny, kde se to hemží elfy, trpaslíky a dalšími mytickými bytostmi.

Jaký bude program? Atraktivní! Pět dní trvající dobrodružnou cestu za poznáním jsme postavili na objevování neznámého, zapojení fantazie, imaginace a především kreativity dětí. Vaše děti se během zábavou nabitých dní přímo v prostorách science centra seznámí s celou řadou přírodních zákonů skrytých v příbězích mytických bytostí a v úkolech, které na své cestě splní.

Aby překonaly různé „nástrahy“ číhající na ně při průchodu fantazijního Středozemí, sestrojí si děti např. dřevěné plachetnice, naučí se rozeznávat souhvězdí a určovat svou polohu podle hvězdné oblohy nebo vyrábět jednoduchý kompas. Paměťové či postřehové hry založené na principu puzzle, pexesa či hledání indicií skrytých v expozicích Techmanie pak dávají celým táborům ucelený koncept interaktivní výpravy do neznáma…

Přihlaste se brzy – míst je málo! Tábor je určen pro max. 20 účastníků, aby bylo možné udržet k dětem individuální přístup a plně se všem v průběhu celého pětidenního programu věnovat.


Co? Příměstský tábor „Putování Středozemím s trpaslíky a elfy“
Kdy? 25. února – 1. března 2013 od 8:00 do 16:00 hod.
Kde? V prostorách Techmania Science Center
Na lačno se netáboří


Každý den mají děti zajištěnou dopolední a odpolední svačinu a teplý oběd (polévka a hlavní jídlo) v našem občerstvení. Celý den budou mít k dispozici balenou vodu, která je v ceně programu. Samozřejmě je možné koupit si jídlo i pití v občerstvení v Techmanii nebo si přinést vlastní. V případě, že bude mít dítě vlastní stravu z domova, bude mu snížena cena za program o 60 Kč/den (zvolte v přihlášce).

Kdy a kam přivézt svého táborníka?


Děti prosím přiveďte na 8:00 hod. na recepci Techmania Science Center, na stejném místě pak na vás v 16:00 hod. bude čekat. Pokud dítě bude přicházet a odcházet samo (vyplňte v přihlášce), zákonný zástupce za dítě přebírá veškerou zodpovědnost. Přineste nám prosím i vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti:  Potvrzení o bezinfekčnosti

Vašeho táborníka prosím vybavte:


Kartičkou pojištěnce (příp. její kopií)
Léky (v případě potřeby)
Vhodné je pohodlné oblečení a obuv

Přihláška:


Zaujali jsme Vás? Pak stačí jen vyplnit níže uvedenou přihlášku a zaslat ji na adresu info@techmania.cz.

Přihláška nabývá své platnosti v momentě připsání platby na účet. Cena pětidenního programu je 2000,- Kč.
 Přihláška na jarní tábory 2013

STORNO podmínky:


Pokud se Váš malý táborník či tábornice nakonec nebude moci na výpravu za poznáním vydat, dejte nám to prosím vědět co nejdříve:

Odhlásíte-li dítě 3 – 1 den před začátkem konáním programu (včetně pátku), storno poplatek činí 100% z ceny.
Odhlásíte-li dítě 4 – 7 dní před začátkem konání programu, storno poplatek činí 50% z ceny.
Odhlásíte-li dítě 8 a více dní před začátkem konání programu, storno poplatek činí 30% z ceny.
Nemůže-li se dítě tábora účastnit ze zdravotních důvodů nebo onemocní-li během tábora, storno poplatek činí 30% z ceny. V tomto případě je nutné doložit potvrzení od lékaře.

V případě zajištění náhradníka z Vaší strany storno poplatek neúčtujeme.

Potřebujete více informací? Rádi Vám je poskytneme! Napište si o ně na adresu info@techmania.cz, nebo volejte  +420 737 247 581 

Příměstské tábory v Techmanii

8.2.2013
HLEDEJ

UDĚLEJTE RADOST DÁRKOVÝM POUKAZEM

Kontakt:
Techmania Science Center
U Planetária 2969/1
301 00 Plzeň
Tel: 737 247 581, 737 247 585
MAPA
Otevírací doba:
aktuální otvírací dobu najdete zde
AKTUÁLNÍ VÝBĚR FOTEK:

Jak se staví planetárium:Copyright (c) 2008 Techmania   All rights reserved.         Powered by NetPro systems, s.r.o.  
Creative Commons License
Techmania Science Center by Monika Kovandová Creative Commons 3.0 Unported License